بازدید کننده گرامی

به سایت شخصی دکتر داریوش ابطحی خوش آمدید

 

در این سایت اطلاعاتی در مورد بیماری ها، درمانها، و مشکلات مربوط به آنها ارائه می گردد. این اطلاعات تنها جهت افزایش دانش عمومی  بوده و جایگزین ارتباط مستقیم بین پزشک و بیمار نمی باشند. همچنین اطلاعات تخصصی ارائه شده، جایگزین منابع اصلی پزشکی نبوده و مدیران و مولفان این سایت هیچگونه مسئولیتی را در خصوص نتایج احتمالی استفاده از اطلاعات ذکر شده در این سایت نخواهند پذیرفت.

 

حفاظت از حریم شخصی کاربران

سایت دکتر داریوش ابطحی برای حریم شخصی اعضای سایت و همچنین بازدید کنندگان، احترام قائل بوده و پایبند به حفاظت از اطلاعات شخصی آنها می باشد. اطلاعات هویتی افراد تنها در صورت رضایت شخصی شما در سایت نمایش داده خواهد شد. هرگونه اطلاعات جمع آوری شده در این سایت تنها برای پشتیبانی از شما و سایر افراد مورد استفاده قرار خواهد گرفت و هیچ نوع استفاده تجاری از این اطلاعات صورت نخواهد گرفت. همچنین در هر زمانی که اعضای سایت مایل باشند، اطلاعات مربوطه به آنان از سایت حذف خواهد گردید.

 

قوانین و مقررات

لطفاً قبل از استفاده از این سایت، قوانین و شرایط استفاده از آن را به دقت مطالعه نمایید. با بازدید و ثبت نام در این سایت، شما مشخص می کنید که شرایط این قرارداد را پذیرفته اید و به مفاد آن آگاه هستید. چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده نکنید. سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون هیچ اعلان یا هشدار قبلی، قوانین و شرایط حریم خصوصی خود را تغییر دهد. ادامه استفاده شما پس از این تغییرات به معنی موافقت شما با این تغییرات خواهد بود. به همین دلیل توصیه می کنیم که این صفحه را برای بررسی قوانین و شرایط حریم خصوصی سایت بطور مرتب ملاحظه کنید.

1.نشر هر نوع مطلب سیاسی، خلاف شئونات اخلاقی و اسلامی، توهین به مقامات کشوری و مذهبی و هر نوع فعالیت مخالف قوانین جمهوری  اسلامی ایران در سایت ممنوع میباشد.

2. مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد. همچنین مسئولیت درج بدون مجوز کلیه مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.

3. استفاده از اسامی یا موارد غیر اخلاقی و غیر قانونی در این سایت ممنوع بوده و موارد مشاهده شده حذف خواهند شد.

4. هرگونه فعالیت تجاری در سایت ممنوع می باشد.

5. قرار دادن هر گونه لینک و شماره تلفن در هر بخشی از سایت بجز افراد مجاز اکیدا ممنوع میباشد.

6. کاربران سایت می بایست در ارتباط خود با سایت یا دیگر اعضا از کلمات مناسب استفاده نمایند.

7. سایت می تواند مطالب ارسالی شما را مستقیما منتشر کرده و یا  آنها را با تغییر منتشر نماید.

8. در مورد مطالب ارسالی شما، هیچ نوع شکایتی بر علیه این سایت پذیرفته نیست و همینطور در صورت هر اقدامی از طرف دیگران بر علیه ما در رابطه با  اطلاعات ارسالی شما، شما از ما حمایت خواهید کرد.

9. سایت میتواند در هر زمان اطلاعات مربوط به کاربران از قبیل اطلاعات پروفایل، پست ها و پیام ها را حذف نماید. همچنین سایت حق دارد که صفحات را بازبینی کند و دسترسی به آنها را در هر زمان مسدود نماید.

10. مسئولیت بی خطر بودن اطلاعات ارسالی از نظر وجود ویروس یا سایر عوامل مضر به عهده ارسال کننده می باشد.

11. تحت هیچ شرایطی سایت مسئول خسارتهای وارده در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعات قرار گرفته روی این سایت یا انتقال یافته توسط این سایت نمیباشد. همچنین سایت مسئولیتی را در مورد از بین رفتن اطلاعات قرار گرفته روی این سایت نمیپذیرد.

12. ممکن است در بعضی از صفحات سایت پیوندهایی به سایتهای دیگر گذاشته شده باشد. به شما توصیه می کنیم که قوانین حفظ حریم شخصی آن وب سایت را مطالعه کنید و مطمئن شوید که آن را پذیرفته اید. توجه داشته باشید که قوانین این سایت، تنها و تنها برای این وب سایت صادق است. همچنین شما موافقت خود را مبنی بر عدم مسئولیت سایت رسمی دکتر داریوش ابطحی در قبال محتوای موجود در این سایت ها اعلام می کنید. به علاوه، لینک به این سایت ها به معنای تایید این سایت ها، محصولات یا خدمات موجود در این سایت ها توسط ما نمی باشد.

13. متاسفانه نمی توان ایمنی هیچ اطلاعاتی از طریق اینترنت را به صورت صد در صد تضمین کرد،‌ بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. سایت مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

14. ما در مورد عدم قطع شدن سایت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات یا تطابق آن با نیازهای شما و نسبت به سرعت پاسخگوئی، عدم پاسخگوئی به سوالات و غیره، تعهدی نداریم.

15. برای استفاده از امکانات ارتباطی این سایت شما تنها مجاز به ارسال و دريافت پيام و يا فايل هايي مي باشيد كه متناسب با قوانین سایت بوده و مي بايست نهايت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زير نشويد:

الف. بد نام كردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهديد و تجاوز به حقوق عمومی سايت و ساير كاربران.

ب. انتشار‌، ارسال، بارگذاري و يا توزيع هرگونه مطلب نامتناسب، برحرمتی، گفتار زشت، تصاوير شرم آور.

ج. توزيع فايل هايي كه قبلاً توسط يك كاربر ديگر در سايت قرار داده شده است به نام خود.

د. برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضايت آنها.

 

در صورت تخلف از قوانین سایت، ثبت نام اعضاء متخلف حذف شده و سایت خود را موظف به توضیح علت آن نمیداند.

 

حقوق مالکیت معنوی

1. استفاده از هرگونه از اطلاعات شخصی افراد که بر روی این سایت قرارگرفته است در هر مکان دیگری بغیر از این سایت مجاز نیست.

2. کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرحهای سایت متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت میباشد.

3. استفاده از مطالب علمی و خبر های درج شده در این سایت در نشریات چاپی نیاز به اخذ مجوز کتبی از سایت دارد.

4. استفاده از مطالب درج شده این سایت در دیگر سایت ها به شرط ذکر نام سایت رسمی دکتر داریوش ابطحی با برقراری لینک مجاز است.

Login Form - Test